This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Dzisiaj jest: 14 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzi: Stella, Bonawentura, Marcelin

Proboszcz parafii

Ks. Andrzej Jeleń ur. 15.07.1969 w Chrzanowie, wyświęcony w 1995, w Sieniawie od 17 grudnia 2016.

• Kraków – Ruczaj Parafia Zesłania Ducha Świętego,
  • Kraków – Parafia Wniebowzięcia NMP – Mariacka.

Osoby pracujące w duszpasterstwie

Nadzwyczajny Szafarz Eucharystii: Franciszek Czaja

Katechetka: mgr Faustyna Nocoń

Kościelny: Mieczysław Pałasz

Organistka: Magdalena Zając

Grabarz: Roman Kmiecik

Wtorek 2020-07-14, 15. tydz. zwykły

Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których dokonało się najwięcej Jego cudów, że się nie nawróciły. «Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, przetrwałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie».