This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Dzisiaj jest: 14 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzi: Stella, Bonawentura, Marcelin

8.00, 11.15 - Kościół

9.30 - Salka katechetyczna

- Poniedziałek, środa, piątek, sobota: 17.00

- Wtorek, czwartek: 8.00

- W maju i październiku Msza św. tylko wieczorna

Święta nakazane

8.00, 11.15 – Kościół

9.30 – Salka katechetyczna

Święta zniesione

8.00, 17.00 – Kościół

15.30 – Salka katechetyczna

Pierwsze piątki i pierwsze soboty miesiąca

Dodatkowa Msza św. z nabożeństwem o godz. 8.00

Odpust parafialny ku czci św. Antoniego z Padwy w 2020 będzie w niedzielę 14 czerwca.

Odpust ku czci Niepokalanego serca NMP w pierwszą sobotę września.

Nabożeństwa

Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP – w każdą środę po Mszy św. wieczornej (z wyjątkiem maja i października)

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego – w każdy piątek po Mszy św. wieczornej (z wyjątkiem maja i października)

Roraty - Msza św. poranna i wieczorna

Droga Krzyżowa – w piątek przed Mszą świętą wieczorną o godz. 16.30 dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo w niedzielę o godz. 9.00 po porannej Mszy świętej.

Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 15.00

Majowe – po Mszy świętej wieczornej przez cały miesiąc maj, niedziela po Mszy św. o godz. 11.15

Czerwcowe – po Mszach świętych rannych i wieczornych

Różaniec – po Mszy świętej wieczornej przez cały miesiąc październik, niedziela po Mszy świętej o godz. 11.15

Wtorek 2020-07-14, 15. tydz. zwykły

Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których dokonało się najwięcej Jego cudów, że się nie nawróciły. «Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, przetrwałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie».