Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzi: Tomasz, Maurycy

Święta zniesione

8.00, 17.00 – Kościół

15.30 – Salka katechetyczna

Pierwsze piątki i pierwsze soboty miesiąca

Dodatkowa Msza św. z nabożeństwem o godz. 8.00

Odpust parafialny ku czci św. Antoniego z Padwy w 2020 będzie w niedzielę 14 czerwca.

Odpust ku czci Niepokalanego serca NMP w pierwszą sobotę września.

Nabożeństwa

Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP – w każdą środę po Mszy św. wieczornej (z wyjątkiem maja i października)

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego – w każdy piątek po Mszy św. wieczornej (z wyjątkiem maja i października)

Roraty - Msza św. poranna i wieczorna

Droga Krzyżowa – w piątek przed Mszą świętą wieczorną o godz. 16.30 dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo w niedzielę o godz. 9.00 po porannej Mszy świętej.

Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 15.00

Majowe – po Mszy świętej wieczornej przez cały miesiąc maj, niedziela po Mszy św. o godz. 11.15

Czerwcowe – po Mszach świętych rannych i wieczornych

Różaniec – po Mszy świętej wieczornej przez cały miesiąc październik, niedziela po Mszy świętej o godz. 11.15

Środa 2021-09-22, Dzień powszedni

Łk 9,1-6

Jezus zwołał Dwunastu, dał im moc i władzę nad wszystkimi złymi duchami oraz władzę leczenia chorób. I wysłał ich, aby głosili królestwo Boże i uzdrawiali chorych. Mówił do nich: «Nie bierzcie nic na drogę: ani laski, ani torby podróżnej, ani chleba, ani pieniędzy; nie miejcie też po dwie suknie. Gdy do jakiegoś domu wejdziecie, pozostańcie tam i stamtąd będziecie wychodzić. Jeśliby was gdzieś nie przyjęli, wychodząc z tego miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych na świadectwo przeciwko nim!» Wyszli więc i chodzili po wsiach, głosząc Ewangelię i uzdrawiając wszędzie.