Dzisiaj jest: 30 Listopad 2020    |    Imieniny obchodzi: Justyna, Andrzej, Konstanty

Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) po Mszy świętej (wg harmonogramu) rannej lub wieczornej.

W sprawach pilnych również poza godzinami urzędowania kancelarii.

Poniedziałek 2020-11-30, Święto św. Andrzeja, apostoła

Gdy Jezus przechodził obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał dwóch braci, Szymona, zwanego Piotrem, i brata jego Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami. I rzekł do nich: «Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi». Oni natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim. A gdy poszedł stamtąd dalej, ujrzał innych dwóch braci, Jakuba, syna Zebedeusza, i brata jego Jana, jak z ojcem swym Zebedeuszem naprawiali w łodzi swe sieci. Ich też powołał. A oni natychmiast zostawili łódź i ojca i poszli za Nim.