Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzi: Tomasz, Maurycy

INTENCJE MSZY ŚW.  20 IX 2021 r. -  26 IX 2021 r.

20        IX       Poniedziałek

17.00.  Dziękczynna w r. urodzin

21        IX       Wtorek

8.00.    + Anna Koszarek i Stanisław Polak

22        IX       Środa

17.00.  W 30 r. urodzin Justyny w podziękowaniu i z prośbą o dalsze Błogosławieństwo

23        IX      Czwartek

8.00. W intencji Nowożeńców Klaudii i Mateusza o Błogosławieństwo Boże w życiu (Od Gości Weselnych)

24        IX      Piątek

17.00.  W 10 r. urodzin Roksany o Boże Błogosławieństwo oraz zdrowie na dalsze lata

25        IX     Sobota

17.00.   Dziękczynna w 35  r. Ślubu Grażyny i Tadeusza

26        IX    NIEDZIELA

8.00.    + Anna i Józef Doll

9.30.    + Stanisław i Katarzyna Antolak syn Janusz oraz Stanisław i Anna Domalik

11.15.  Za Parafian

W razie pomyłki proszę się zgłosić do ks. Proboszcza

Środa 2021-09-22, Dzień powszedni

Łk 9,1-6

Jezus zwołał Dwunastu, dał im moc i władzę nad wszystkimi złymi duchami oraz władzę leczenia chorób. I wysłał ich, aby głosili królestwo Boże i uzdrawiali chorych. Mówił do nich: «Nie bierzcie nic na drogę: ani laski, ani torby podróżnej, ani chleba, ani pieniędzy; nie miejcie też po dwie suknie. Gdy do jakiegoś domu wejdziecie, pozostańcie tam i stamtąd będziecie wychodzić. Jeśliby was gdzieś nie przyjęli, wychodząc z tego miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych na świadectwo przeciwko nim!» Wyszli więc i chodzili po wsiach, głosząc Ewangelię i uzdrawiając wszędzie.