This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Dzisiaj jest: 14 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzi: Stella, Bonawentura, Marcelin

INTENCJE MSZY ŚW.  6 VII 2020 r. -  12 VII 2020 r.

6      VII       Poniedziałek

17.00.  + Franciszek Mysza r. śm.

7      VII       Wtorek

17.00.  + Andrzej, Katarzyna Starmach i Józef Bachula

8      VII       Środa

17.00.  W r. Ślubu Bogdana i Teresy Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo

9      VII       Czwartek

17.00.   + Maria Nuciak (Od Siostry Elżbiety Antolak)

10     VII       Piątek

17.00.  + Stanisław Margosiak 7 r. śm.

11     VII       Sobota

17.00.  W 30 r. Ślubu Krzysztofa i Marii Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo

12     VII       NIEDZIELA

8.00.    + Józef Pałasz (Od Córki Aliny z Mężem)

9.30.    Za Parafian

11.15. O Błogosławieństwo Boże dla Dzieci obchodzących Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej

W razie pomyłki proszę się zgłosić do ks. Proboszcza

Wtorek 2020-07-14, 15. tydz. zwykły

Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których dokonało się najwięcej Jego cudów, że się nie nawróciły. «Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, przetrwałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie».