Dzisiaj jest: 30 Listopad 2020    |    Imieniny obchodzi: Justyna, Andrzej, Konstanty

INTENCJE MSZY ŚW.  23  XI 2020 r. -  29  XI 2020 r.

23      XI         Poniedziałek

17.00.  + Katarzyna Budziak (Od kolegów i koleżanek współpracowników Córki ze Spółdzielni Społem w N. Targu)

24      XI         Wtorek

8.00.    + Władysława Stefaniak (Od syna Dawida)

25      XI         Środa

17.00.  + Władysława Stefaniak (Od syna Emanuela)

26      XI         Czwartek

8.00.    + Józefa Pietrzak (Od córki Zofii z Mężem)

27      XI         Piątek

17.00.  + Andrzej i Eleonora Pałasz

28      XI         Sobota

17.00.  + Ryszard Komperda (Od pracowników i właściciela firmy Autohol z Raby Wyżnej)

29      XI       NIEDZIELA

8.00.    + Andrzej i Eleonora Pałasz

9.30.    Za Parafian

11.15. W 80 r. ur. Katarzyny w podziękowaniu i o Błogosławieństwo Boże w Rodzinie

W razie pomyłki proszę się zgłosić do ks. Proboszcza

Poniedziałek 2020-11-30, Święto św. Andrzeja, apostoła

Gdy Jezus przechodził obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał dwóch braci, Szymona, zwanego Piotrem, i brata jego Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami. I rzekł do nich: «Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi». Oni natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim. A gdy poszedł stamtąd dalej, ujrzał innych dwóch braci, Jakuba, syna Zebedeusza, i brata jego Jana, jak z ojcem swym Zebedeuszem naprawiali w łodzi swe sieci. Ich też powołał. A oni natychmiast zostawili łódź i ojca i poszli za Nim.