Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzi: Iwona, Michał, Dezyriusz

Pasterka u św. Antoniego

Wielkim wydarzeniem podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia była pasterka, która tym razem odprawiona została na ołtarzu polowym przy zabytkowym kościele pw. św. Antoniego.

Po raz pierwszy w historii naszej parafii można było podziwiać żywą szopkę. W role Świętej Rodziny, aniołów i pasterzy wcieli się aktorzy z teatralnej grupy „Jastrzębie”. Całość uwieńczona została pokazem sztucznych ogni.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

Czwartek 2019-05-23, 5. tydz.wielkanocny

J 15,9-11

Jezus powiedział do swoich uczniów: „Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Wytrwajcie w miłości mojej! Jeśli będziecie zachowywać moje przykazania, będziecie trwać w miłości mojej, tak jak Ja zachowałem przykazania Ojca mego i trwam w Jego miłości. To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna”.