Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzi: Iwona, Michał, Dezyriusz

Powitanie nowego Księdza Proboszcza

W niedzielę 18 grudnia 2016 r. parafia Sieniawa powitała swojego nowego proboszcza, którym zgodnie z dekretem arcybiskupa krakowskiego Stanisława Dziwisza został ks. Andrzej Jeleń. Podczas uroczystej mszy świętej dziekan dekanatu Rabka-Zdrój

ks. Antoni Zuziak dokonał obrzędu wprowadzenia nowo mianowanego proboszcza, a przedstawiciele parafii serdecznie powitali swojego nowego pasterza.

W tak wyjątkowym dniu życzymy Ci Księże Andrzeju niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze, abyś doświadczał szczególnej troski Bożej Opatrzności, czerpał radość z podejmowania trudnych wyzwań, nie zniechęcał się przeciwnościami i był otoczony serdecznymi przyjaciółmi, którzy nigdy nie zawiodą i zawsze będą wspierać modlitwą.

Czwartek 2019-05-23, 5. tydz.wielkanocny

J 15,9-11

Jezus powiedział do swoich uczniów: „Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Wytrwajcie w miłości mojej! Jeśli będziecie zachowywać moje przykazania, będziecie trwać w miłości mojej, tak jak Ja zachowałem przykazania Ojca mego i trwam w Jego miłości. To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna”.