Dzisiaj jest: 27 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzi: Angela, Jan, Przybysław

Powitanie nowego Księdza Proboszcza

W niedzielę 18 grudnia 2016 r. parafia Sieniawa powitała swojego nowego proboszcza, którym zgodnie z dekretem arcybiskupa krakowskiego Stanisława Dziwisza został ks. Andrzej Jeleń. Podczas uroczystej mszy świętej dziekan dekanatu Rabka-Zdrój

ks. Antoni Zuziak dokonał obrzędu wprowadzenia nowo mianowanego proboszcza, a przedstawiciele parafii serdecznie powitali swojego nowego pasterza.

W tak wyjątkowym dniu życzymy Ci Księże Andrzeju niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze, abyś doświadczał szczególnej troski Bożej Opatrzności, czerpał radość z podejmowania trudnych wyzwań, nie zniechęcał się przeciwnościami i był otoczony serdecznymi przyjaciółmi, którzy nigdy nie zawiodą i zawsze będą wspierać modlitwą.

Czwartek 2022-01-27, Dzień powszedni

Mk 4,21-25

Jezus mówił ludowi: «Czy po to wnosi się światło, by je umieścić pod korcem lub pod łóżkiem? Czy nie po to, żeby je umieścić na świeczniku? Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw. Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha!» I mówił im: «Baczcie na to, czego słuchacie. Taką samą miarą, jaką wy mierzycie, odmierzą wam i jeszcze wam dołożą. Bo kto ma, temu będzie dodane; a kto nie ma, pozbawią go nawet tego, co ma».

Środa Popielcowa
(środa, 02, marzec 2022, za 34 dni)