Dzisiaj jest: 27 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzi: Angela, Jan, Przybysław

Parafialna Droga Krzyżowa

W niedzielę 9 kwietnia 2017 r. odprawiona została parafialna Droga Krzyżowa w terenie. Kilkaset wiernych wyruszyło spod kościoła parafialnego w kierunku krzyża milenijnego znajdującego się na roli Zadziałki, gdzie znajdowała się ostatnia XIV stacja.

Podczas nabożeństwa przedstawiciele różnych grup działających przy parafii odczytali rozważania pochodzące z Drogi Krzyżowej w Koloseum. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Czwartek 2022-01-27, Dzień powszedni

Mk 4,21-25

Jezus mówił ludowi: «Czy po to wnosi się światło, by je umieścić pod korcem lub pod łóżkiem? Czy nie po to, żeby je umieścić na świeczniku? Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw. Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha!» I mówił im: «Baczcie na to, czego słuchacie. Taką samą miarą, jaką wy mierzycie, odmierzą wam i jeszcze wam dołożą. Bo kto ma, temu będzie dodane; a kto nie ma, pozbawią go nawet tego, co ma».

Środa Popielcowa
(środa, 02, marzec 2022, za 34 dni)