Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzi: Iwona, Michał, Dezyriusz

Parafialna Droga Krzyżowa

W niedzielę 9 kwietnia 2017 r. odprawiona została parafialna Droga Krzyżowa w terenie. Kilkaset wiernych wyruszyło spod kościoła parafialnego w kierunku krzyża milenijnego znajdującego się na roli Zadziałki, gdzie znajdowała się ostatnia XIV stacja.

Podczas nabożeństwa przedstawiciele różnych grup działających przy parafii odczytali rozważania pochodzące z Drogi Krzyżowej w Koloseum. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Czwartek 2019-05-23, 5. tydz.wielkanocny

J 15,9-11

Jezus powiedział do swoich uczniów: „Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Wytrwajcie w miłości mojej! Jeśli będziecie zachowywać moje przykazania, będziecie trwać w miłości mojej, tak jak Ja zachowałem przykazania Ojca mego i trwam w Jego miłości. To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna”.