Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzi: Iwona, Michał, Dezyriusz

09.04.2017 Konkurs Palm Wielkanocnych

W Niedzielę Męki Pańskiej zwanej też Palmową nasza Parafia we współpracy ze Szkołą Podstawową w Sieniawie przeprowadziła coroczny konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Wzięły w nim udział nie tylko dzieci, ale również i dorośli parafianie.

Z kilkudziesięciu palm komisja konkursowa z Księdzem Proboszczem na czele wybrała te najpiękniejsze w różnych kategoriach wiekowych. Nie było to wielką niespodzianką, że tak jak poprzednio najwyższą palmę przygotowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieniawie.

Czwartek 2019-05-23, 5. tydz.wielkanocny

J 15,9-11

Jezus powiedział do swoich uczniów: „Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Wytrwajcie w miłości mojej! Jeśli będziecie zachowywać moje przykazania, będziecie trwać w miłości mojej, tak jak Ja zachowałem przykazania Ojca mego i trwam w Jego miłości. To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna”.