Dzisiaj jest: 27 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzi: Angela, Jan, Przybysław

09.04.2017 Konkurs Palm Wielkanocnych

W Niedzielę Męki Pańskiej zwanej też Palmową nasza Parafia we współpracy ze Szkołą Podstawową w Sieniawie przeprowadziła coroczny konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Wzięły w nim udział nie tylko dzieci, ale również i dorośli parafianie.

Z kilkudziesięciu palm komisja konkursowa z Księdzem Proboszczem na czele wybrała te najpiękniejsze w różnych kategoriach wiekowych. Nie było to wielką niespodzianką, że tak jak poprzednio najwyższą palmę przygotowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieniawie.

Czwartek 2022-01-27, Dzień powszedni

Mk 4,21-25

Jezus mówił ludowi: «Czy po to wnosi się światło, by je umieścić pod korcem lub pod łóżkiem? Czy nie po to, żeby je umieścić na świeczniku? Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw. Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha!» I mówił im: «Baczcie na to, czego słuchacie. Taką samą miarą, jaką wy mierzycie, odmierzą wam i jeszcze wam dołożą. Bo kto ma, temu będzie dodane; a kto nie ma, pozbawią go nawet tego, co ma».

Środa Popielcowa
(środa, 02, marzec 2022, za 34 dni)