Dzisiaj jest: 21 Listopad 2019    |    Imieniny obchodzi: Albert, Janusz, Konrad

09.04.2017 Konkurs Palm Wielkanocnych

W Niedzielę Męki Pańskiej zwanej też Palmową nasza Parafia we współpracy ze Szkołą Podstawową w Sieniawie przeprowadziła coroczny konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Wzięły w nim udział nie tylko dzieci, ale również i dorośli parafianie.

Z kilkudziesięciu palm komisja konkursowa z Księdzem Proboszczem na czele wybrała te najpiękniejsze w różnych kategoriach wiekowych. Nie było to wielką niespodzianką, że tak jak poprzednio najwyższą palmę przygotowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieniawie.

Czwartek 2019-11-21, WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP

Łk 19,41-44

Gdy Jezus był już blisko Jerozolimy, na widok miasta zapłakał nad nim i rzekł: „O gdybyś i ty poznało w ten dzień to, co służy pokojowi. Ale teraz zostało to zakryte przed twoimi oczami. Bo przyjdą na ciebie dni, gdy twoi nieprzyjaciele otoczą cię wałem, obiegną cię i ścisną zewsząd. Powalą na ziemię ciebie i twoje dzieci z tobą i nie zostawią w tobie kamienia na kamieniu za to, żeś nie rozpoznało czasu twojego nawiedzenia”.