This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Dzisiaj jest: 14 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzi: Stella, Bonawentura, Marcelin

Rekolekcje Wielkopostne 2017

W środę 8 marca zakończyły się czterodniowe rekolekcje wielkopostne wygłoszone przez ks. Rafała Marciaka z kościoła św. Wojciech na Rynku Głównym w Krakowie. Te kilka dni okazały się być wspaniałym czasem zadumy nad własnym życiem w tym wyjątkowym czasie jakim jest Wielki Post.

Oprócz tradycyjnych nauk głoszonych podczas codziennych mszy św. Ks. Rafał spotkał się ze społecznością szkolną, nowopowstałą grupą młodzieży „Panama”, małżeństwami oraz reaktywowaną po latach Oazą 40+.  Głęboko wierzymy, że ziarno zasiane podczas tych rekolekcji wyda owocne plony nie tylko w najbliższym czasie, ale w całym naszym życiu.

Wtorek 2020-07-14, 15. tydz. zwykły

Jezus począł czynić wyrzuty miastom, w których dokonało się najwięcej Jego cudów, że się nie nawróciły. «Biada tobie, Korozain! Biada tobie, Betsaido! Bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się cuda, które u was się dokonały, już dawno w worze i w popiele by się nawróciły. Toteż powiadam wam: Tyrowi i Sydonowi lżej będzie w dzień sądu niż wam. A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba masz być wyniesione? Aż do Otchłani zejdziesz. Bo gdyby w Sodomie działy się cuda, które się w tobie dokonały, przetrwałaby aż do dnia dzisiejszego. Toteż powiadam wam: Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie».